Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
OSBÜK ile İş Bankası, OSB'leri destekleyen protokol imzaladı OSBÜK ile İş Bankası, OSB'leri destekleyen protokol imzaladı

OSBÜK ile İş Bankası, OSB'leri destekleyen protokol imzaladı

08/07/2024

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK), Türkiye İş Bankası ile iş birliği yaparak OSB’lerdeki firmalara özel finansman paketi sunulması için bir protokol imzalanmıştır. Bu protokol ile OSB’lerin dönüşümüne katkı sağlanması amaçlanıyor. İş Bankası, OSB Şubesi aracılığıyla Organize Sanayi Bölgelerinde yer alan firmalara uygun faiz oranları ve vade koşulları ile destek oluyor. Protokol, Organize Sanayi Bölgeleri için ikiz dönüşüm yatırımlarının yanı sıra ihracat kredisi ve teminat mektubuna kadar birçok ürün ve hizmeti içeriyor.

 

Bu protokol kapsamında Afyonkarahisar OSB İş Bankası Şubesi Müdürü Göksal Akbulut ve Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Mustafa Ali Azyaman, OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay'ı makamında ziyaret etti. İş Bankası OSB Şubesi Müdürü Göksal Akbulut, "Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan İş Bankası şubemiz ile iletişime geçerek kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz," dedi.

 

Kampanya detayları aşağıdaki fotoğrafta verilmiştir.