Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret MHP'den OSB'ye ziyaret

MHP'den OSB'ye ziyaret

17/04/2023

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve beraberindeki milletvekili adayları Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetimini ziyaret etti.
Ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Rıza Gürakar, OSB Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu da hazır bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları Yücel Genç, Mehmet Emre Demiral, Mehmet Hakan Çolpan, İsmail Aydoğmuş, Mustafa Güllü ve MHP Yönetim kurulu üyeleri birlik beraberlik mesajı verdi.

DESTEĞİMİZİ HER ZAMAN VERECEĞİZ
Milletvekili Mehmet Taytak, her zaman sanayicinin yanında olduklarını ifade ederek şöyle konuştu:
“Sizler uzun yıllardır Afyonkarahisar’ın sanayisiyle ilgili çok büyük emekler verdiniz. Uzun yıllardır çabalar gösterdiniz. Gerçekten Afyonkarahisar’da sanayileşmede büyük adımlar atıldı, önemli noktalara gelindi. Bu bölgemizde ciddi sayıda istihdam sağlanıyor. Dışardan bölgemize birçok yatırımcı davet ettiniz, bölgenin kalkınmasını sağladınız. Ben o açıdan Afyonkarahisar milletvekili olarak size minnettarım. Dönem ve şartlar belli, bu anlamda desteklerinizi bekleriz ve isteriz. İnşallah bundan sonraki süreçte biz de sizlere elimizden geldiğince daha önce olduğu gibi bundan sonrada desteğimizi her zaman vereceğiz.”

VEKİLİMİZİN SANAYİMİZE FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUZ
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay da, 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlerin huzur için geçmesini dileyerek: “Geçmiş döneme baktığımız zaman Sayın Vekilimizle iyi ilişkilerimiz oldu. Bize her zaman yardımcı olmaya çalıştı. Bizlerin sorunu olduğu zaman aradığımızda yardımcı oldu, geçerken ‘uğrayayım ben muhakkak’ dedi ve uğradı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. İnşallah kazasız, belasız, huzurlu bir şekilde seçim geçiririz. Daha önce olduğu gibi şimdide biz vekillerimizin sanayicimize ve Afyonkarahisar’ımıza faydalı olacaklarına inanıyoruz” dedi.