Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
GÜNKAF 22 Bölgesel Kariyer Fuarı

GÜNKAF 22 Bölgesel Kariyer Fuarı

13/09/2022

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda '' Yetenek Her Yerde'' temasıyla üniversitelerin, kamu ve özel sektör kurumları ve meslek odalarının işbirliği ile gerçekleştirilen, Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında, bu sene düzenlenecek olan Güney Kariyer Fuarı 2022'de çok sayıda firma, kurum, kuruluş ve öğrenciyi bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Temel hedefi, üniversite adına bakılmaksızın tüm gençlere birer yetenek olduklarının hissettirilmesi olan Bölgesel kariyer fuarları ilk yılında, farklı bölgelerdeki 8 ilde, 87 üniversitemizin işbirliği ile düzenlenmiş olup 70.000'den fazla genç yeteneğimizi 351'i kamu kurumu olmak üzere 1.315 işveren ile buluşturmuştur.

Öğrencilerin kendilerini yakından tanımaları ve kendi ilgi alanları, becerileri, tercihleri, özellikleri, güçlü yanları ve yaşam amacına en uygun kariyer yolunu belirleyip bu yolda ilerleyebilmeleri önem arz etmektedir.

Bölgesel Kariyer fuarlarının amacı, bilimsel bir tabanda öğrencilerin kendi özelliklerinin farkına varması, kariyerlerine dışarıdan bakma şansı yakalayabilmesi, yeni bir gelecek yaratması için fark yaratan kariyer projeleri üretmektir.

Öğrencilerin iş dünyası ve akademik alandaki rol modeli siz profesyoneller, danışmanlar ve kariyer uzmanları ile etkileşimlerini sağlamak, iş dünyasını tanımak, firmanızın staj ve iş olanaklarını onlara sunabilmek ve sizlerin tecrübelerinizi paylaşmanız onlar için çok faydalı olacaktır.

Katılım sağlayabilmeniz için öncelikle https://www.yetenekkapisi.org adresine üyelik kaydınızı yapmanız gerekmektedir. Katılım sağlamanız durumunda fuar alanından 3*3 m²'lik stant alanı ücretsiz tahsis edilecektir. Detaylı bilgi ve kayıt için http://www.gunkaf.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi ve Yardım İçin:

eposta: [email protected]

Emrah Bozkurt

Tel: 05326570337

Fuar Broşürü