Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü
22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

01/07/2024

22. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

 

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 22. Olağan Mali Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurul toplantısına OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tahsin Oğuz, Ali Rıza Gürakar, Bekir Bayana ve sanayicilerimiz katıldı. 2024 yılı için planlana bütçe 665 Milyon 900 bin olarak belirlendi.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından başlayan toplantı divan üyelerinin seçilmesiyle devam etti. Divan başkanlığına Uğur Temizer divan üyeliğine ise, Abdurrahman Tuna ve Alaaddin Çağlayan seçildi. 2024 yılı faaliyet raporları ve denetim raporlarının okunmasıyla toplantı devam etti. Daha sonra OSB yönetimi ve mali bilançolar ibra edildi.

 

BAŞKAN BURCU KÖKSAL’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, mali genel kurulunun Afyonkarahisar’a ve sanayici, iş insanlarına hayırlı olmasını diledi. OSB için çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Bekir Yeşilay desteklerinden dolay Başkan Burcu Köksal’a teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Yeşilay konuşmasına şöyle devam etti. “Aşağı yukarı üç ay oldu mahalli idareler seçimleri olalı. Üç aylık dönemde bizler OSB yönetimi olarak hayırlı olsuna gittik. Bizlere iyi ve güzel bir yaklaşımda bulundu. Bizler gerek telefonla gerekse yüz yüze görüşüyor ve sorunları aktarıyoruz. Burcu hanım ise sorunlarımızı çözmek için çalışıyor ve uğraşıyor. Burcu hanım her zaman sanayicilerin arkasında olduğunu ve desteklerini esirgemeyeceğini aktardılar, bizlere. Ben şahsım adına ve sizin adınıza Burcu Hanıma teşekkür ediyorum.”

Mali genel kurul dilek ve temennilerin ardından sona erdi.