AFYONKARAHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
AFYONKARAHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Akın Bölgemizi Ziyaret Etti

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Akın Bölgemizi Ziyaret Etti

26/11/2021

Yabancı dil eğitimi ile ilgili Afyonkarahisar Halk Eğitim Müdürü Ahmet Akın ve Halk Eğitim Müdürlüğü'nde şef Sabri Anduvaç bölgemizi ziyaret etti. Ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Savrukoğlu ve Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu hazır bulundu.

Halk Eğitim Müdürü Ahmet Akın, taleplerin bildirilmesi halinde her türlü desteğe hazır olduklarını bildiri. OSB Başkanı Bekir Yeşilay, İhracattaki mevcut pazarlarımız doğrultusunda, dış ticarette yabancı dilin öneminden bahsederek, Sanayicilerimizin ailelerine ve personellerine yönelik yabancı dil eğitim talepleri olduğunu ifade etti. OSB Müdürlüğü'nün, düzenlenecek eğitimlere yönelik teknolojik olarak altyapı eksikliğinin olmadığını belirterek, sanayicilerimizin talepleri doğrultusunda eğitimlerin devam edeceğini belirtti.

Ziyarette Bölgemizde Afyonkarahisar OSB Akademisi Eğitim Faaliyetleri kapsamında, ihracatı arttırmak amacıyla İngilizce ve Arapça kursları düzenlenmesine yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.