AFYONKARAHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
AFYONKARAHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
19. Olağan Genel Kurul Toplantımız Yapıldı

19. Olağan Genel Kurul Toplantımız Yapıldı

21/08/2021

19. Olağan Genel Kurul toplantımız 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü Organize Sanayi Bölgesi İdari ve Sosyal Tesisler toplantı salonunda yapıldı.

Umur Temizer'in Divan başkanlığında gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme bulundu.

Mali Müşavir Murat Şanaldı, Organize Sanayi Bölgemiz denetim raporunu haziruna aktardı. Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu 2021 yılı için yapılacak çalışmalar hakkında Bölge Müdürlüğü çalışma programını Genel Kurula sundu.

Genel Kurulda, Organize Sanayi Bölgemizde kurulamayacak tesisler hakkında karar alındı. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Genel Kurulda, Organize Sanayi Bölgemiz genişleme çalışmalarında yaşanan son gelişmeler hakkında bilgilendirdi.

Organize Sanayi Bölgemiz 3. İlave Alan içerisindeki altyapı, temiz su, pis su, elektrik, doğalgaz, yol ihalelerinin yapılması ile ilgili olarak Bölge Sanayicimiz ve Yönetim Kurulumuzdan oluşan yeterli sayıda danışma komisyonu kurulması Genel Kurulda kararlaştırıldı.

Organize Sanayi Bölgemiz fabrikalarında çalışan personellerin üniversitede okuyan çocuklarına burs verilmesi görüşüldü.

Divan Başkanı Umur Temizer ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Genel Kurul'a teşrif eden sanayicilere teşekkür etmesinin ardından toplantı sona erdi.