Salı, May 21, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

Afyonkarahisar OSB’den Tanıtım Atağı

protokolosb

Kuruluşundan bu yana ilk kez İhtisas Fuar’a katılan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, mermer sektöründeki sanayicilerden tam not aldı. Sanayicilerimizi temsil etmek amacıyla katılım sağlanılan fuarda, Afyonkarahisar OSB’de başta mermer ve makine sektöründe faaliyet gösteren firmalar olmak üzere Afyonkarahisar OSB’de faaliyette bulunan firmaların iletişim bilgileri, İlimizdeki diğer OSB’ler ile ilgili tanıtım kitabı ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan TR 33 Bölgesi'nde bulunan Organize Sanayi Bölgeleri hakkında broşürler ziyaretçiler ile paylaşıldı.

Protokol üyelerinin ziyareti esnasında OSB standı ile ilgili bir açıklama yapan OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay,  OSB olarak fuarda ilk defa böyle bir stant açtıklarını kaydederek, bu standın aynı zamanda OSB’de faaliyet gösteren mermer sanayicileri için de  bir irtibat bürosu görevi gördüğünü kaydetti. Mermer sektörünün öncü kentlerinden birisi olan Afyon’un doğaltaş ürünleri tanıtımına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Yeşilay, “fuarda boy gösteren sanayicilerimizin her türlü eksikliklerinin giderilmesi için fuar açıldığından bu yana onların yanındayız ve her türlü desteği kendilerine sağlıyoruz. Kentimiz ekonomisi ile birlikte ülke ekonomimize önemli katma değer sağlayan sektörün faaliyetlerinde OSB olarak üzerimize düşen görevleri fazlası ile yerine getirmek için buradayız. OSB yönetimi olarak sadece fuar zamanında değil yılın her günü sanayicilerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

OSB Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu, OSB’de faaliyette bulunan firmalara yönelik  enerji ve altyapı hizmetlerinin yanı sıra imkanlar çerçevesinde sanayicimizin pazarlama ve tanıtım çalışmalarına da destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

bskvaliosb
mesaosb
sesemakfuar
umutosb
oguzosb
osbstand1
fuarosb

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama