Çarşamba, Ekim 21, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Veysel Eroğlu Bölgemizi Ziyaret Etti

Eroğlu: “OSB Afyon’un can damarıdır”

Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY’ı ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Sanayici ve iş adamlarının istek ve taleplerini dinlemek amacıyla Organize Sanayi Bölgesi’nde biri dizi ziyaretler gerçekleştiren Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel EROĞLU, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin ÇOBAN  ile AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin SEZEN OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY’ı ve Yönetim Kurulunu da ziyaret etti. Ziyarette OSB Müdürü Ali Ulvi AKOSMANOĞLU da hazır bulundu.

SANAYİCİLERİMİZE DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Karşılıklı görüş alış verişinin bulunulduğu ziyarette konuşan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel EROĞLU, OSB’nin Afyonkarahisar’ın can damarı olduğunu belirtti. Sanayicilere her zaman destek olduklarının altını çizen Eroğlu: “Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgemize büyük önem veriyoruz. Afyonkarahisar'a gelenler, muazzam bir dönüşüm yaşandığını söylüyor. Afyonkarahisar dünyada sayılı termal turizm merkezi oldu. Biz Afyonkarahisar’a ve Afyonkarahisar sanayicimize destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY da, her dönem sanayicinin yanında olan Veysel EROĞLU’na teşekkür etti. Yeşilay şunları söyledi: “Organize Sanayi Yönetim Kurulumuzun ve sanayicilerimizin her zaman yanında olan Bakanımız Veysel EROĞLU’na, Belediye Başkanımız Mehmet ZEYBEK’e, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a teşekkür ediyorum. Sanayicimiz Afyonkarahisar’ın ekonomisine can veriyor. Biz her zaman sanayicimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin de vermiş olduğunuz desteklerin devamını bekliyoruz” diye konuştu.     

HEYET OGAŞ’I ZİYARET ETTİ

Cuma namazını Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Cami’de kılan Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin ÇOBAN,  AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin SEZEN, Belediye Başkan Yardımcısı Murat ÖNER, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin KOCA, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY ve beraberindekiler namaz sonrası Afyonkarahisar’ın tanınmış lokum firmalarından OGAŞ ve Afyon Lokum Atölyesi firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Celal KOCA’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

 

 

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama