Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Valimiz, Tempo Çağrı Merkezini Ziyaret Etti

osbvl1

 

Organize Sanayi Bölgemizde faaliyette bulunan Tempo İletişim Çağrı Merkezine, Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ve İl Emniyet Müdürümüz İsmail Türkmenli ziyarette bulundular. Ziyaret heyeti Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay ve Tempo İletişim yöneticileri tarafından karşılandı.

Telekomünikasyon finans ve sigorta sektörleri ağırlıklı olmak üzere pek çok firmaya çağrı merkezi destekli bütünleşik çözümler üreten Tempo İletişim Genel Müdürü Cemal Akar ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Akar'dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, merkezdeki yeni üniteleri de gezdi.

Müşteri ilişkilerinin firmalar ve resmi daireler için çok önemli olduğunu söyleyen Vali Balkanlıoğlu, en fazla istihdam yaratan, eleman çalıştıran bir oluşum olan çağrı merkezlerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtti.

Vali Balkanlıoğlu'na teşekkür eden Tempo İletişim Genel Müdürü Cemal Akar, 2009 yılında Afyonkarahisar'a geldiklerini ve o dönemde kendilerine hem Afyonkarahisarlıların hem de il yöneticilerinin büyük destek verdiklerini söyledi. Müşterilerini rakiplerinden üstün kılan ve imajlarını güçlendiren stratejiler geliştirdiklerine değinen Akar "Çağrı merkezi destekli tek elden bütünleşik çözümler üreterek müşterilerimize sınırsız hizmet sunuyoruz. Satış ve pazarlamada çağrı merkezi destekli yenilikçi ve kazandıran kampanyalarımızla sektörde farklılık yarattık. Gücümüzü işine sahip çıkan azimli, yetenekli ve deneyimli kadromuzdan alıyoruz. Ben bizlere destek veren Afyonkarahisarlılara, Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, OSB Yönetim Kurulu Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra Tempo Çağrı merkezinin birimlerini gezen Vali Balkanlıoğlu ve beraberindekiler, merkez çalışanları ile birlikte öğle yemeği yediler.

osbvl

 

  

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama