Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Valimiz, Organize Sanayimizi Ziyaret Etti

                    Valimiz Aziz Yıldırım iadeyi ziyaretleri kapsamında Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti.
 
                      İl Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’a ziyarette bulunan Valimiz Aziz Yıldırım, ziyaret sırasında Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi hakkında Başkan Yeşilay’dan bilgiler aldı.
                   Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Mutluer, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Mühsürler, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Oğuz, Denetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Gürakar ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu.
                  Valimiz Aziz Yıldırım; “Öncelikle değerli Yönetim Kurulu Başkanımıza, Müdürümüze ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. Yapılan başarılı çalışmalarla ilimize önemli katkılar sağlamaktadırlar. Bu ziyaretlerimiz gecikmeli bir ziyarettir. İş yoğunluğumuzun yanından hepinizin bildiği gibi 15 Temmuz’da menfur bir hadise yaşadık. Hakikaten bu 15 Temmuz etkenini bahane olarak göstermiyorum. Herkesi etkilediği gibi bizleri de etkileyerek bütün programlarımızı altüst etti. Bu durumun yoğunluğu bir başka idi. Artık bu yoğunluğun giderek azalması sonucunda normal çalışma tempomuza döndüğümüz için bir taraftan iade-i ziyaretlerde bulunalım, bir yandan da Afyonkarahisar Sanayisi ve Ticaretinin kalbi olan Organize Sanayi Bölgesi’nin gerek Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetimi Kurulu Üyelerini, Genel Müdürünü ve çalışanları ile bu bölgede üretim yaparak Afyonkarahisar’ımıza büyük destekler sağlayan ve ülkemizin bütçesi ile ihracatına da katkıda bulunan değerli sanayicilerimizi ziyaret etmek istedik. Burada olmaktan çok mutlu olduğumu ifade ederken bu ziyaretler kapsamında birbirimizi daha iyi tanımanın yanında, bilgi alış verişinde bulunarak ilimize, ticaret ve sanayi alanında destekler sağlayacağız.” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama