Salı, May 21, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Valimiz, İkbal Et ve İkbal Şekerlemeyi Ziyaret Etti

ikbalana1

Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Organize Sanayi Bölgemizde faaliyette bulunan iş adamlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, OSB Yönetim Kurulu Üyelerimizden İrfan Mutluer ve Mehmet Emin Özbayat, Denetim Kurulu Üyelerimiz Bilal Çiftçi, İsmail Palalı ve OSB Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu ile birlikte İkbal Et ve Et ürünleri ve Şekerleme fabrikasına giden Vali İrfan Balkanlıoğlu, firma sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı iş ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren İkbal Et ve Et Ürünleri, İkbal Şekerleme Gıda Sanayisinde, İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu, ilk olarak İkbal Sucuklarının üretildiği bölümleri gezdi. Dünyaca ünlü olan İkbal Sucuğu ve İkbal Şekerlemelerinin Afyonkarahisar’ın yüz akı olduğunu söyleyen Vali Balkanlıoğlu, böylesine lezzetli, kaliteli ürünleri üreterek hem Afyonkarahisar, hem de Ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlayan İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar’a teşekkür etti.

Sucuğun imalatından, paketlenişine kadar olan evrelerin bulunduğu tesisleri gezen Vali Balkanlıoğlu, daha sonra İkbal Şekerleme Gıda Sanayisine geçti. Şekerleme bölümünde imal edilen lokum ve diğer şekerleme ürünlerinin imal ediliş safahatlarını yerinde gören Vali Balkanlıoğlu, üretim müdürü Tamer Uzun’dan bilgiler aldı.

Et ve Et ürünleri ve Şekerleme imalathanelerindeki gezisinin ardından bir değerlendirme yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Hem Afyonkarahisar’ı, hem sanayicileri ve yatırımları tanımak ve tanıtmak açısından iş adamlarına yönelik ziyaretleri gerçekleştirdiğini söyledi. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, çalışmaları yerinde gören Vali Balkanlıoğlu, İkbal Şirketler Gurubunun Afyonkarahisar açısından bir gurur kaynağı, medarı iftarı olduğunu söyledi.

Vali Balkanlıoğlu; “ İkbal Şekerleme, İkbal Sucukları, et ve et ürünleri, İkbal Termal gibi şirketlerin bulunduğu İkbal Şirketler Grubu medarı iftarımızdır. Tesisleri gezip çalışmaları, imalatı yerinde gördüm. Son derece hijyen, adeta laboratuar şartlarında birinci sınıf imalat gerçekleştiriliyor. Bu örnek koşullarda imal edilen ürünler dünyanın ve ülkemizin dört bir yanına pazarlanıyor. Hatta, Kayseri’ye dahi tonlarca ikbal sucuğu, lokumu ve diğer ürünleri gönderiliyor, Kayserililerde beğenerek severek yiyorlar.  Yurt dışına yaptığımız ziyaretlerde dahi İkbal Sucuğu ve Lokumunu gördük, tabiki gururlandık. İkbal, Dünyaca ünlü bir markamız. Her kazandıkları kuruşu fazlasıyla hak ediyorlar. İstihdam sağlıyorlar. Afyonkarahisar’ı dış dünyada ve 81 vilayetimizde tanıtıyorlar. Ben, İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar başta olmak üzere tüm çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını diliyor ve bol kazançlar temenni ediyorum.” dedi.

Ziyaret nedeniyle onur ve mutluluk duyduklarını belirten İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salim Pancar ise, Afyonkarahisar’lılar olarak bir aile olduklarını, bu ailedeki büyüklerin ziyaretlerinin kendilerine onur ve şevk verdiğini söyledi. Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun da İkbal Et ve Et Ürünleri Tesisleri ile İkbal Şekerleme Tesislerinde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Pancar, “Ziyaret bize şevk vermiştir. Sayın Valimizin her zaman desteğini gördük. Firmamızı ziyaret eden Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve Emniyet Müdürü teşekkür ediyorum” dedi.

ikbal2
ikbal3
Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama