Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Valimiz Hakan Yusuf Güner, Organize Sanayi Bölgemizi Ziyaret Etti

        Yıllardır yaptığı başarılı hizmetlerle Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Bekir Yeşilay'a ziyarette bulunan Valimiz Hakan Yusuf Güner, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yürütülen çalışma ve faaliyetleri inceledi.

        Afyonkarahisar'da ilerleme potansiyelinin yüksek olduğunu, bu anlamda tüm kurum ve kuruluşların kendilerini yenileyerek daha aktif bir yönetim içerisine girmeleri gerektiğinin altını çizen Valimiz Hakan Yusuf Güner, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunun bu yöndeki çalışma ve faaliyetleri yerinde incelemek üzere ziyaretlerini devam ettiriyor.

        Organize Sanayi Bölgemize incelemek üzere ziyarette bulunan Valimiz Güner'i OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay ve Yönetim Kurulu Üyemiz İrfan Mutluer karşıladı. Daha sonra yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler veren Yeşilay, Organize Sanayi Bölgesi içerisinde Belediye Başkanı Çoban'ın destekleriyle yürüttüğü parke taşı döşeme işleri ve asfaltlama çalışmalarını Valimiz Güner'e yerinde gösterdi.

        Yapılan çalışmalardan çok memnun olduğunu belirten Valimiz Güner, yapılan son çalışmalarla organize sanayinin çok daha güzel bir hal aldığını belirtirken, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay'ın engin tecrübesi ve önemli girişimleriyle çok verimli ve başarılı işlerin sergilendiğini söyledi. OSB Başkanı ve Yönetim Kurulunun bu tür çalışmalarına Valilik olarak daima destek olacağını söyleyen Valimiz Güner, tüm OSB yönetimine başarılı çalışmalarının devamını diledi.

        Ziyaretlerinden dolayı Valimiz Hakan Yusuf Güner'e teşekkürlerini sunan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay;"Sayın Valimizin Afyonkarahisar'a göreve başlamasından kısa bir süre sonra ilimizin şantiye alanına döndüğü herkesçe malumdur. Bizlerde bu değişim, dönüşüm ve gelişime ayak uydurarak Sayın Valimiz ve Sayın Belediye Başkanımızın destekleriyle Organize Sanayi Bölgemizde çok daha başarılı çalışmalara imza attık ve halende atmaya devam ediyoruz. Sayın Valimiz sağ olsun bizleri sık sık ziyaret ederek yaptığımız çalışmaları yakından takip etmektedir. Bu ve bundan sonraki çalışmalarda Sayın Valimizin yanımızda olacağına inanıyor, kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz."dedi.
 
        Ziyaret 30.000 m2 asfalt çalışması yapılan ve 55.000 m2 kilitli parke döşenen yerlerin incelenmesi ve karşılıklı bilgi alış verişi ile sona erdi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama