Pazartesi, May 25, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Tarım ve Orman Bakan Yarfımcımız Sayın Akif Özkaldı Bölgemizi Ziyaret Etti

“Afyonkarahisar fırsatlar şehridir”

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’a gerçekleştirdiği ziyaretinde konuşan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Afyonkarahisar’ın fırsatlar şehir olduğunu belirterek; “Turizm alanında, tarım alanında ve hayvancılıkta dahil olmak üzere bütün sektörlerde Afyonkarahisar fırsat şehirdir.  İnşallah ilimizin önünde çok daha güzel günler var” dedi.  

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Afyonkarahisar’a gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Özkaldı’ya ziyaretinde; Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, TKDK İl Müdürü Zülgari Özdemir, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ötken, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu ve iş adamları da eşlik etti. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yeşilay, Bakan Yardımcısı Özkaldı’yı bölge binası önünde karşıladı. Bina içerisine girilmeden önce dualar eşliğinde kurban kesildi. 

AFYONKARAHİSAR’IN ÖNÜNDE GÜZEL GÜNLER VAR

Ziyarette konuşan Bakan Yardımcısı Özkaldı, Afyonkarahisar’da birçok ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti. Ziyaretleri sırasında kentte yaşanan soruları not aldıklarını kaydeden Özkaldı şöyle devam etti; “Memleketimiz Afyonkarahisar’ımızda arkadaşlarla istişare ediyoruz, sorunlarımızı problemlerimiz varsa bunları nasıl çözebiliriz diye istişare ediyoruz. Afyonkarahisar’ı daha nasıl iyi hale getirebiliriz bunun gayreti içerisindeyiz. AK Parti hükümetleri döneminde bugüne kadar güzel hizmetler aldı. Bundan sonrada inşallah daha güzel hizmetleri alacak. Tarım ve Orman Bakanlığı olarak bütün teşkilatımızla meseleleri problemleri dinliyoruz. Çözümü için inşallah önümüzdeki günlerde ne yapılması gerekiyorsa bunları yapacağız. Gelecekte daha güzel Afyonkarahisar bizleri bekliyor. Afyonkarahisar bir fırsatlar şehridir. Turizm alanında, tarım alanında ve hayvancılıkta dahil olmak üzere bütün sektörlerde Afyonkarahisar inşallah önünde çok daha güzel günler var.” 

ÜSTÜMÜZE NE DÜŞÜYORSA YAPACAĞIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’da, Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’nın her zaman sanayicilerin yanında olduğunu söyledi. Yeşilay şöyle konuştu; “Biz Afyon Organize Sanayi Bölgesi Yetkileri olarak geriye dönüp baktığımız zaman şuan ki bakan yardımcısı Akif Özkaldı’ya Müsteşar oluncaya kadar devlet su işleriyle ilgili ne sorunumuz var ise her zaman bize destek oldu. Yapılması gereken sadece kendi bakanlığı bünyesinde değil diğer bakanlıklarla olan sorunlarımızı da kendisine aktardığımızda her zaman bizzat ilgilendi. Yapılması gereken neyse yapıldı. Zaten bizim taleplerimizde yapılacak taleplerdi. Fakat bazı sıkıntılarımız vardı. Şimdiye kadar tüm isteklerimizi sorunlarımızla ilgilendi. Kendisi de hayırlı olsun gittiğimizde Afyonkarahisar’a ilk geldiğimde ziyaret edeceğim dedi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Görevinde başarılar diliyoruz. Belediye başkanımız daha önceden il başkanı olan şimdi aday olan Mehmet Zeybek olsun organize olarak sorunlarımıza sanayicilerin sorunlarıyla bizzat ilgilendiler. Bizde bu dönemde üzerimize ne düşüyor ise yapma adına her zaman üstün gayretlerimizle çalışacağız.”

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama