Çarşamba, Eylül 18, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

PTT Kargo ile Sözleşme İmzalandı

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü arasında kargo, kurye ve posta hizmetlerinin indirimli gönderilmesi hususunda protokol imzalandı. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ile Başmüdür Mehmet Örsdemir protokolü birlikte imzaladılar. 

OSB’de gerçekleştirilen imza törenine, PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu, PTT İşletme Hizmetleri Müdürü Mustafa Kızılöz, PTT Pazarlama Müdürü Ömer Tekik, Memur Ahmet Türköz ve Memur Hatice Demir katıldı. İmza törenin ardından açıklamalarda bulunan OSB Başkanı Yeşilay, sanayicilerin PTT Kargodan indirimli faydalanabileceklerini belirterek; “Her yıl yaptığımız anlaşmalar gereği günümüzün şartlarına göre güncellenip organizedeki sanayicilerimizin biraz daha indirimli posta hizmetlerini görmesi adına müdürümüzle beraber yeni sözleşme imzaladık. PTT Başmüdürümüz Mehmet Örsdemir’e ve yetkililere teşekkür ediyorum” dedi.

 

VATANDAŞLARIMIZA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

PTT Başmüdürü Örsdemir ise, yapılan kargo sözleşme protokolünün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi. Bu tip çalışmaların devamını getirerek kent ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Örsdemir; “Türkiye’nin en geniş hizmet ağına sahip olan PTT vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda ‘Her yere zamanında’ sloganıyla hizmet vermeye devam ediyor. Faaliyetlerimizi her geçen gün gelişen teknolojiye öncülük edip, hizmetlerimizi çeşitlendirip geliştirerek 178 yıldır vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz. PTT posta, kargo, lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren ve faaliyet gösterdiği sektörde lider konumunda olan hiçbir banka şubesinin olmadığı bin 800 lokasyonda iş yeri bulunuyor. 428 kurum ve kuruluşun 578 farklı iş ve işlemlerini yapan, iş yaptığı sektördeki öncü kamuoyuyla imza atmış olduğu ve atmaya devam eden pek çok uluslararası başarıyla dünya markasıdır. Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak; şuan 19 merkez, 27 şube, 57 acente olmak üzere toplam 103 otomasyona açık iş yeri ve 48 Pttmatik ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz” diye konuştu

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama