Perşembe, Eylül 24, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

OSB Yönetim Kurulumuz Şuayp Demirel'i ziyaret etti

OSB yönetiminden ‘Deve’ye tam not
Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Demireller Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. (DEMMAK) Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel’i ziyaret etti. 
Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ın DEMMAK Yönetim Kurulu Başkanı Şuayp Demirel’e ziyaretinde, OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Mutluer, Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Bayana, Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Savrukoğlu ile Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da hazır bulundu. Karşılıklı görüş alış verişinin bulunduğu ziyarette konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Şuayp Demirel’e çalışmalarında başarılarının devamını diledi. Başkan Yeşilay, Afyonkarahisarlı işadamı Şuayip Demirel’in yaptığı kaya kamyonu ‘Deve’nin ülke çapında bir yankı uyandırdığını kaydederek; “Ben işadamımız Şuayp Demirel’i ve ekibini tebrik ediyorum. Yapmış oldukları kaya kamyonu gerçekten ilimize ayrı bir değer katmıştır. İşadamı Şuayp Demirel ve ekibine başarılar diliyorum. Kaya kamyonun da en kısa zamanda seri üretime geçeceğine inanıyorum” dedi. 
BUNU MEMLEKETİMİZİN İNSANIYLA BAŞARDIK
İşadamı Şuayp Demirel de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bekir Yeşilay ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Kaya kamyonunun kendi imkanlarıyla Afyonkarahisar’a ve ülkeye kazandırdıklarının altını çizen Demirel, seri üretime hazırlandıklarını ifade etti. Demirel şöyle devam etti: “1997 yılından bu yana bu kamyonun üzerinde çalışıyorum, 2011’den beri de ciddi manada yedek parçalarını yapmaya başladım. 2019 yılının ocak ayında kamyonu yapmaya karar verdim ve 29 Ekim 2019’da bu kamyonu, kendi imkanlarımla yaptım. İnsan kaynağı aynı, kullandığım teknolojik kaynaklarım aynı. Diğer klasik kamyonlara göre arızası olmayan bir araç. Karda, yağmurda, çamurda ve eğimli arazide çalışabiliyor. Çok ihtiyaç duyulan stratejik bir araç olduğu için bunu yapmaya karar verdim. Bunda da Allah’ın izniyle başarılı olduk. Bu memleketin insanıyla başardık.

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama