Cuma, Nisan 16, 2021
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

OSB GİRİŞİ OLAN 2 BAĞLANTI YOLU ASFALTLANIYOR

OSB GİRİŞİ OLAN 2 BAĞLANTI YOLU ASFALTLANIYOR

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) önünden çevre yoluna bağlanan 1 buçuk kilometrelik yol ve Organize Sanayi Bölgesi’nden yine çevre yoluna bağlanan bir kilometrelik yolda sıcak asfaltlama çalışmaları sürüyor. 

Afyonkarahisar Belediye’si ekiplerince başlayan çalışmaya Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından da destekleniyor. Yapılan yol tamamlandığında 50 bin metrekare sıcak asfalt dökülmüş olacak. Geçtiğimiz hafta başlayan asfalt çalışmaları hava şartları uygun olursa Aralık ayının ilk haftasında tamamlanması bekleniyor.

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu, 5 caddede bulunan Polis Meslek Yüksek Okulu ve o bölgede bulunan sanayicilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda çalışmalara başladıklarını ifade etti. İlk önce yolda iyileştirilme ve alt yapı sağlamlaştırmasının yapıldığını belirten Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu, şuanda da sıcak asfalt dökümünün devam ettiğini dile getirdi. 

“BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Hava şartları uygun olursa Aralık ayının ilk haftasında çalışmaların tamamlanacağını ifade eden Akosmanoğlu; “Organize Sanayi Bölgemize 9 yıldır verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve ekibine sanayicilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz. Bize gelen talepler doğrultusunda 5. cadde dediğimiz PMYO caddesi ve bölgemizi Gazlıgöl yoluna bağlayan 1 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmaları başladı. Çalışmalar tamamlandığında 50 bin metrekarelik sıcak asfalt bölgemize dökülmüş olacak” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama