Perşembe, Haziran 27, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

MÜSİAD’dan Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyareti

MÜSİAD’dan OSB’ye hayırlı olsun ziyareti

         Organize Sanayi Bölgesi seçimlerinden başarılı ile çıkan Bekir Yeşilay ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. MÜSİAD yönetimi tam kadro OSB Başkanımız Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti.

      Kalabalık bir MÜSİAD heyeti, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı olan ve aynı zamanda MÜSİAD üyesi Bekir Yeşilay’a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Oğuz,  İrfan Mutluer ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette konuşan MÜSİAD İl Temsilcisi Ahmet Neoldum yeniden başkanlığı seçilen Bekir Yeşilay’ı tebrik etti. Organize Sanayi Bölgesinde şimdiye kadar başarılı çalışmaların yapıldığını ve bu dönemde de yine güzel çalışmaların yapılacağına inandığını söyleyen Neoldum, “MÜSİAD üyesi olan bir arkadaşımızın böyle bir yerde başkanlık etmesi bize onur ve gurur veriyor. Bundan sonraki çalışmalarınızda bizimde yardımımız vesile olursa bizde elimizden gelen desteği vereceğiz. Netice itibariyle gerek Afyonun gerekse sanayicisinin gelişerek Türkiye’de belli bir yere kavuşması için hep beraber çalışacağız. Size ve yönetiminize başarılar diliyorum” dedi.

        “MÜSİAD her zaman bize destek olmuştur”

       Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, kuruluşundan beri üyesi olduğum MÜSİAD’ın şimdiye kadar her konuda bize destek olmuştur.  Yine önümüzdeki süreçte birlikte hem organizemize hem de Afyonumuza gerekli destekleri vereceğinize inanıyoruz.  Ziyaretiniz bizi onurlandırmıştır” diye konuştu.

 

 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama