Çarşamba, Ekim 21, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Milletvekilimiz Yurdunuseven, Bölgemizi Ziyaret Etti

Milletvekili Yurdunuseven’den, OSB Yönetimine ziyaret

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ziraat Bankasının Organize Sanayi Bölgesine açılması konusunda Milletvekili Yurdunuseven ’in büyük payı olduğunu ifade etti. Yeşilay, “Ziraat Bankasını Organize sanayi bölgesine kazandırdık. Sanayicilerimiz ile birlikte Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’e bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz ”dedi.

“ZİRAAT BANKASINI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE KAZANDIRDIK”

Daha sonra konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ziraat Bankasını Organize sanayi bölgesine kazandırdıklarının müjdesini vererek şunları söyledi; “Ziraat bankamızı Organize Sanayi Bölgemize kazandıracağız bunun müjdesini vermiş olalım. Kontratlar imzalandı. En kısa zamanda sanayi bölgemize Ziraat Bankası açılacak. Ziraat Bankası şubesi OSB bölgemizin bir ihtiyacıydı.Bunun dışında sanayicilerimiz ile bir araya gelip sıkıntılar varsa görüşmek için bu ziyareti gerçekleştirdik.” diye konuştu.

Ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Mutluer, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Oğuz ve Mehmet Mühsürler, Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Savrukoğlu, OSBÜK Delegesi Ali Rıza Gürakar, OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu ve OSB Sanayicileri hazır bulundu.

 

 

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama