Çarşamba, Ocak 27, 2021
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Milletvekilimiz Ali Özkaya Bölgemizi Ziyaret Etti

     7 Haziranda yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Afyonkarahisar Milletvekili seçilen Av. Ali Özkaya, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, ATB Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Mühsürler ve OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu’nu ziyaret etti.

     Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ve OSB Bölge Müdürü A. Ulvi Akosmanoğlu’nun şahsında OSB Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret edip sorunları karşılıklı görüşmek için bir araya geldik” dedi.

     “İNŞALLAH HAYIRLARA VESİLE OLUR”

     OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Milletvekili Özkaya, “Daha önce birçok konuyu müşterek defalarca konuşmuş ve çözümler için adımlar atmıştık. Şimdi de hep beraber biraya gelelim mehelinde sorunları konuşalım Afyonkarahisar’ımıza yapılacak yatırımları daha yakinen takip edelim diye biradayız. İnşallah hayırlı hizmetlere vesile olur diyorum” dedi.

     “BİZLER HİÇ GERİ ÇEVRİLMEDİK”

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Milletvekili Özkaya’nın Aday Adaylığı, Adaylık ve Milletvekili seçilmesinin ardından OSB’nin ve Afyonkarahisar’ın sorunları ile ilgili kendilerine sürekli yardımcı olduğunu söyledi. Yeşilay, “Milletvekili Ali Özkaya, gerek telefonla gerekse Ankara’da bizi geri çevirmedi ve birebir ilgilendi” dedi.

     “ÖZKAYA BİZİM HEM VEKİLİMİZ HEM AĞABEYİMİZDİR”

      Ziyarette konuşan ATB Başkanı Mehmet Mühsürler ise, her fırsatta kendilerini ziyaret eden Milletvekili Özkaya’ya teşekkür etti ve “Sayın Özkaya bizim hem vekilimiz hem ağabeyimizdir. Her zaman Afyonkarahisar için neler yapılabilir bunlar için uğraştı. Kendisine bu konuda teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama