Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Halil Ürün, Organize Sanayi Bölgemizi Ziyaret Etti

halilurun2

     

     Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan yatırımları yakından takip ettiklerini belirten Ürün, ilimiz sanayicileri ve hükümet arasında köprü vazifesi kurduklarını söyledi.

     Afyonkarahisar’da ki ziyaretlerine devam eden AK Parti Milletvekili Halil Ürün, Organize Sanayi Bölgesi Yönetimini unutmadı. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Başkan Yardımcısı Erkan Karaağaçlıoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Celalettin Mühsürler, Tahsin Oğuz, İrfan Mutluer ve Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu tarafından karşılanan Halil Ürün, OSB’nin yeni hizmet binasının ilimize çok yakıştığını söyledi.

     Halil Ürün’ün milletvekili olduğundan itibaren OSB’ye sık sık ziyaret ettiğini ve bundan dolayı memnuniyet içinde olduklarını belirten OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Ürün’ün ilimiz sanayicileri, iş adamları ve çalışanların sorunlarıyla yakından ilgilendiğini söyledi.

    AK Parti Milletvekili Halil Ürün’ün her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Yeşilay, “Sayın milletvekilimizin organize sanayi bölgesinin sorunlarıyla ilgilenmesi bizi mutlu ediyor. Yapılan çalışmalar ve planlanan çalışmalar ile ilgili kendisine bilgiler aktarıyoruz. Son dönemde OSB içerisinde bulunan vor istasyonunun kaldırılması için ve yapılması planlanan endüstri meslek lisesi için bizlere destek veriyor” dedi.

     Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’ne yapılan yatırımlardan dolayı memnuniyet duyduklarını belirten AK Parti Milletvekili Halil Ürün, OSB’ye yapılan ve yapılacak yatırımları yakından takip ettiğini söyledi.

     Organize sanayi bölgelerinin şehirlerin bel kemiği olduğunu vurgulayan Ürün, “2011 yılından itibaren Organize sanayimize yapılan yatırımları yakından görme fırsatı bulduk. Bizler sanayicilerimizin, işçilerimizin, iş adamlarımızın sıkıntı ve taleplerini hükümete iletme konusunda köprü vazifesi görüyoruz. Vor istasyonunun bulunduğu alanın değiştirilmesi konusunda zaten kamuoyu oluşmuştur. Bizlerde ilgili bakanlarımızla temasa geçerek bu işlemlerin hızlanmasını istiyoruz. Bu alana yapılacak teknopark ile üniversitemiz ve Organize sanayi bölgemiz arasındaki ilişkiler daha da gelişecektir” dedi.

     Vor istasyonunun yaklaşık 200 bin m² bir alana sahip olduğunu belirten Ürün, bu alana meslek yüksekokulu yapılması halinde Organize Sanayi Bölgelerinin en çok ihtiyaç duyduğu ara eleman sıkıntısının da giderileceğini belirten Ürün, “Üniversitemiz ve Organize Sanayi Bölgesi yönetimi yüksekokul kurulmasına oldukça sıcak bakıyor. Bizde milletvekili olarak elimizden gelen tüm desteği sağlayarak  bu alana meslek yüksekokulu yapılmasını istiyoruz. Yakın zamanda olumlu gelişmeler yaşanacağına inanıyoruz” dedi.

 

 
halilurun11
 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama