Salı, May 21, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Fırsatlar Kavşağında Afyonkarahisar

isbank2

    İş Bankası tarafından İkbal Termal Otel’de düzenlenen İş’le Buluşmalar toplantısında  ‘Fırsatlar Kavşağında Afyonkarahisar’ konuşuldu.

    Yoğun ilgi gösterilen toplantıda ilimiz ekonomisinin temel dinamiklerini oluşturan doğaltaş, gıda ve termal turizm sektörlerinin mevcut durumu ve fırsatları değerlendirildi.

    Afyonkarahisar Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Girişimcinin önemine değinerek, devletin ve hükümetin en yüksek temsilcisi olarak müteşebbisin emrine amade olduklarını söyledi. Başbakan Recep Erdoğan’ın, valilerden bulundukları illerde insanlara yardımcı olmalarını, istihdamı artırmalarını ve müteşebbislere her türlü yardımı yapmalarını istediklerini hatırlatan Afyonkarahisar Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, Afyonkarahisar Valisi olarak Başbakan’ın bu söylediklerini yerine getirdiğini bildirdi.

    İş Bankası Genel Müdürü Sayın Adnan BALİ’nin göreve başladıktan sonra gerçekleştirdiği ilk İş’le Buluşmalar toplantısında finansal istikrara vurgu yaptı. İlimizin ihracat rakamlarında önemli bir yüzdeye sahip olan mermer sektörünün (% 63) ekonomimiz açısından güçlü fakat değer katma noktasında bir takım eksikliklerin olduğunu belirtti.

   Toplantıda Kümelenme, markalaşma ve bilgi teknolojisinin rekabet stratejisi açısından önemine değinildi.

islebulusmalar
 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama