Salı, Ocak 21, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Afyonkarahisar OSB'yi Ziyaret Etti

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. 

DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, DP İl Başkanı Gürcan Şensoy ve beraberindeki parti üyeleri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti. Ziyarete OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yeşilay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Mutluer, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Oğuz ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu katıldı. 

İRADEMİZİ YÜKSELTMEYE GAYRET EDİYORUZ

Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette konuşan DP Genel Başkanı Uysal, ekonomi alanında ciddi sıkıntıların yaşandığını belirtti. Uysal şöyle devam etti; “Pek çok derdinden yaşadığımız problemlerimiz var. Özellikle ekonomi alanında müteşebbislerimizin, tüccarlarımızın ve ihracatçılarımızın ve üreten kesimlerin ciddi yapısal problemleri var. Hem bunları değerlendirelim hem de önümüzdeki süreçte Afyon’la ilgili neler yapabiliriz diye bir ziyaret gerçekleştirdik. Ben siyasetçilerin vazifesinin de yöneticilerin vazifesinde hep şuna inandım. Potansiyelimiz var ve bunu ortaya çıkartacak yetki sorumluluk toplumun önünde yürüyenlerindir. O açından zaman zaman dilimize aldığımız zaman bir varlığa dönüştüremediğimiz üniversiteleriyle STK’larıyla, ticaret odalarıyla, siyasetçileriyle, yerel yöneticileri ve mülkü idaresiyle topyekûn hedefler manzumesine Türkiye’nin de şehrimizin de yürüme mecburiyeti var. Biz sorumluluk duygusu içerisinde bulunduğumuz noktada sözümüzü de irademizi de yükseltmeye gayret ediyoruz.” 

SANAYİCİLERİN SORUNLARINI İYİ BİLİYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yeşilay ise, Genel Başkan Gültekin Uysal’ın sanayicilerin sorunlarını iyi bildiğini belirtti. Genel Başkan Uysal’ın kendilerini sürekli aradığını ve sanayicilerin sorunlarına karşı yapabileceği bir şeyin olup olmadığını sorduğunu söyleyen Yeşilay; “Kendileri sanayici kökenli bir aileden olması münasebetiyle bizlerle uğramasalar bile devamlı olarak telefonda bile olsa arar isteklerimizi sorar. Yapabileceğimiz bir şey varsa yapalım derler. Milletvekili olmadan öncede ziyaret ederlerdi. Şimdi milletvekili olarak ziyaret ettiğinden dolayı hem yönetimimiz adına hem de sanayicilerimiz adına ben kendilerine teşekkür ediyorum. Bizim sorunlarımızı bizden daha öncesi kendisi söyleyerek sorar. Organizeyle ilgili sanayicilerle ilgili de ne sorunlar var yapılması gerekenler neler? Bize her zaman Ankara’da sizler için varız. Tabirini kullanır. Her zaman bizim dertlerimizle ilgilenen Gültekin beye teşekkür ediyoruz” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama