Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Çalışkan ve Gölbaşı, Bölgemizi ziyaret etti

Basın Yayın Enformasyon Şube Müdürü Ali Fuat Gölbaşı ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu’nu ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret eden Basın Yayın Enformasyon Şube Müdürü Ali Fuat Gölbaşı ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, Yeşilay’a çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilay, “Değerli müdürlerimiz organize, sanayicimizle ve basınla ilgili sorunlarımız ve isteklerimiz konusunda istişare etme adına bizleri ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“Sürekli istişareler yapıyoruz”

 

Basın Yayın Enformasyon Şube Müdürü Ali Fuat Gölbaşı ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’ı sürekli ziyaret ederek görüşmeler yaptıklarını ifade eden OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, “Organize ve Sanayi ile ilgili sorunlarımız konusunda istişarelerde bulunarak yapılması gereken konularda bizlere faydalı olacak her konuda hazır olduklarını söylüyorlar. Kendilerine bu nazik düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan da, “Bugün güzel bir ziyarette bulunduk. Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü ile Basın İlan Kurumu kardeş kuruluşlar. Her iki kuruluşta Başbakan Yardımcılığına bağlı Genel Müdürlüklerimiz” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama