Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Borusan Neşe Fabrikası'nın Temeli Atıldı

Organize Sanayi Bölgesine yapılacak olan kreş ve gündüz bakımevinin temeli 21 şubat 2014 tarihinde atıldı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte hem daha fazla kadının iş hayatına katılımını hem de çocukların okul öncesi eğitimi almalarını sağlanacaktır.

        Proje sorumlusu Cem Yalçınkaya, projenin mayıs ayında biteceğini belirterek, Kadınların iş yaşamına atılmaları konusunda yaşadıkları büyük bir sıkıntı giderilmiş olacak dedi.

      OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Borusan Holding’in yürütmekte olduğu Sosyal Sorumluluk projesinde emeği geçenlere teşekkür ettiklerini belirterek “ Projede üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız, Sayın Asım Kocabıyık’ı rahmetle anarken, Projede emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

       Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu; “Borusan Holding, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliği ile yapılmakta olan Annemin İşi Benim Geleceim adlı proje,  bölgedeki kadın çalışanların ve çalışmaya istekli kadınlarımızın çocuk bakımı ihtiyaçlarını karışlayacak, aynı zamanda bu çalışanların üretime dair motivasyonlarını arttırmaya da faydalı olacaktır. Borusan Holding’e ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

   

 
anaokulutemel
 
anaokulutemel1

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama