Çarşamba, Ekim 21, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban: Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun

            Burhanettin Çoban Bölgemizi ziyaret etti.

            Bölge sanayicilerimizin ve Yönetim Kurulumuzun daveti üzerine, Burhanettin çoban, bölgemizi ziyaret etti. Ziyarette, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ın yanı sıra, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Ali Ulvi AKOSMANOĞLU ve OSB İş adamları hazır bulundu.

            OSB Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar tarihinde ilk kez iki defa üstüste Belediye Başkanı seçilen Burhanettin Çoban’ı tebrik ederek, ikinci dönem başkanlığının hayırlı olmasını dilediğini belirtti. “Geçtiğimiz 5 yıllık süreçte, sanayiciyle olan ikili ilişkilerdeki iyi niyetli yaklaşımının ve desteklerinin de önümüzde süreçte devam etmesini temenni ediyorum. Belediye Başkanımız, İl Başkanımız ve İl Genel Meclis Başkanımız Organize Sanayi Bölgemizle olan ilişkilerinde devamlı olarak bize yardımcı olmuşlardır. Şimdiden sonra da yardımcı olacaklarına inanıyoruz” dedi.

            Bekir Yeşilay’ın ardından söz alan Burhanettin Çoban, 2009 yılından bu yana her türlü sivil toplum kuruluşuyla birlikte oldukları gibi Organize Sanayi Bölgemiz yetkilileriyle de bir ve beraber olduklarını, OSB’ye yeni yatırımların gelmesi, OSB’mizin gelişmesi ve büyümesi noktasında güzel çalışmalara imza attıklarını belirtti. OSB’mizin altyapı ve üstyapı sorunlarıyla ilgili hazırlıklarının OSB Yönetimiyle tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, bu tür ilişkilerin, karşılıklı alışverişlerimizin, yardımlarının artarak devam edeceğini ifade etti.

            OSB’ye asfalt müjdesi:

            26 ncı yılını dolduran OSB asfalt yollarının yenilenmesi konusunda OSB Yönetimi ile anlaşma yaptıklarının müjdesini veren Burhanettin Çoban, her yıl ciddi oranda asfalt çalışmasını gerçekleştireceklerini belirtti.

             Burhanettin Çoban, Belediye başkanı olarak, İl Başkanı ve İl Genel Meclis Başkanı ile beraber sanayicimizin sorunlarını, ihtiyaçlarını Ankara’ya ilettiklerini belirterek: “Hükümetimizin buradaki bir uzantısı olarak imkanlar ölçüsünde her türlü desteğe hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Yine bugün bizi davet ederek yemek ziyafeti yaparak siz değerli müteşebbislerimize teşekkür ediyorum. Yine seçim öncesinde olsun seçim esnasında olsun bize gerek kendileri gerek aileleri gerekse de çalışanlarıyla, çevresiyle, eşiyle, dostuyla büyük destek veren siz değerli kardeşlerimize ağabeylerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah Allah utandırmasın. Allah güzel işler yapmayı bize nasip etsin, başarılı olmayı nasip etsin. Birlik ve beraberliğimiz hep daim olsun diliyorum.hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama