Cumartesi, Şubat 23, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Ambalaj Atıkları Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

    Ambalaj Atıklarının Toplanması ile ilgili Müdürlüğümüzde bilgilendirme toplantısı yapıldı. Organize Sanayi Bölgemizde oluşan Ambalaj Atıkları, Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği ile yapılan protokol kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onaylı Ambalaj Atıkları Yönetim Planına göre iki lisanslı Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma tesisi tarafından toplanmakta ve geri dönüşümü yapılmaktadır.

    14.07.2017 tarihinde Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği ile yapılan yeni protokol ile Organize Sanayi Bölgemiz iki farklı bölgeye (A ve B Bölgesi) ayrılmış ve bu bölgelerde bulunan tesislerimizin Ambalaj Atıklarının iki lisanslı firma tarafından toplanması sağlanacaktır.

   Toplantıda, Çevre Hizmetleri Birliğinden Çevre Mühendisi Dilek Karaca, Gültekin Geri Dönüşüm’den Çevre Mühendisi Büşra Arık, Çağdaş Geri Dönüşüm’den Çevre Mühendisleri Yunus Emre Bey ve Elif Hanım Ambalaj atıkları hakkında sunum yaptılar.

   Toplantıya çok sayıda sanayicimiz, Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu, Çere Mühendislerimiz Süreyya Osman İnanır ve Mehmet Selçuk Bilge katılım sağladı. 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama