Çarşamba, Ekim 21, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Akbank, OSB'de Şube Açıyor

Akbank OSB’ye şube açıyor

Organize Sanayi Bölgesindeki sanayicilerin bankacılık faaliyetlerini kolaylıkla yürütebilmelerine imkan sağlamak için çalışan OSB yönetimi, Akbank ile protokol imzaladı. Protokol kapsamında Akbank, yakın zamanda OSB’ye bir şube açacak

 Halk Bankası, Vakıflar Bankası ve Türkiye İş Bankasından sonra şimdide Akbank OSB’ye şube açıyor. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve Akbank Eskişehir Bölge Müdürü Tarkan Bülent Güngör, bugün OSB yönetim binasında düzenlenen toplantıda bir araya gelerek şubenin açılmasını öngören protokolü imzaladı. 4’ncü banka şubesinin OSB’nin merkezi noktasına açılacağı bildirildi. Öte yandan imza atma törenine, Akbank Eskişehir Bölge Müdürü Tarkan Bülent Güngör’ün yanı sıra, Bölge Krediler Müdürü Mehmet Nevzat Oktay, Akbank Afyon Şube Müdürü Celal Duran, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, OSB Yönetim Kurulu üyeleri Celalettin Mühsürler, Tahsin Oğuz ve OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da katıldı.

“AKBANK OSB’YE HAYIRLI OLSUN”

Önümüzdeki günlerde açılacak olan banka şubesi hakkında konuşan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, yeni banka şubesinin organize sanayi bölgesindeki sanayicilerin banka faaliyetlerine büyük katkı sunacağını söyledi. Bankacılık faaliyetlerinin bir sanayici açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Yeşilay, şöyle devam etti; “Nasip olursa 4’ncü banka şubemizi organizemize getiriyoruz. Protokolümüzü Akbank Bölge Müdürümüzle imzaladık. 4’ncü banka şubemiz organize sanayi bölgemize hayırlı uğurlu olsun. Akbank’a da bize göstermiş olduğu teveccühlerden dolayı teşekkür ediyoruz”

“BANKA YAKIN ZAMANDA HİZMETE GİRECEK”

Akbank Eskişehir Bölge Müdürü Tarkan Bülent Güngör, OSB yönetimine teşekkür ederek bankanın yakın zamanda açılacağını söyledi. Şubenin OSB’nin yeni yönetim binasının olduğu bölgede hizmete gireceğini söyleyen Güngör, “Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı bizde başkanımıza teşekkür etmek istiyoruz. Biz de Akbank olarak sanayinin tüm işlemlerinde yer almak istiyoruz. Şubemiz Organizenin tam merkezinde yer alacak. Bir takım mimari tadilatlar olacak onların bitmesiyle bizde burada faaliyete geçeceğiz” şeklinde konuştu. 

 

 

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama