Perşembe, Haziran 27, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

AK Parti Afyonkarahisar İl Yönetimi, Organize Sanayi Bölgemizi Ziyaret Etti

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, il yönetimiyle birlikte Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurulu’nda üyeler desteği ile güven tazeleyen Bekir Yeşilay’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve İl Yönetimi Kurulu Üyeleri, OSB’nin yeni yönetimine başarılar diledi. OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Oğuz, OSB Denetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Gürakar ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. OSB’nin Afyonkarahisar ekonomisi için büyük önem arz ettiğini ifade eden AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven, “Başkanımız burada çok ciddi çalışmalar yapıyor. Son gördüğümüz asfaltlama çalışması da bizi memnun etti, kendisini tebrik ediyoruz. OSB’nin gelişmesinde engel teşkil eden vor istasyonunun taşınma çalışmasını takip ediyoruz. Çıkrık ve Beyyazı havzasından gelen arıtma tesisiyle ilgili çalışmalar devam ediyor, biz bunların da takipçisiyiz. İnşallah bu problemleri de kısa sürede halledip sanayimizi daha güzel, daha verimli hale getireceğiz” dedi.

SORUNLARA ÇÖZÜM BULDUK

Organize Sanayi Bölgelerinde seçim sürecinin 2 yılda bir yapıldığını hatırlatan Başkan Bekir Yeşilay, son kongrede sanayicilerin teveccühü ile yeniden göreve geldiğini söyledi. Bu görev süresini alnının akıyla doldurmak adına çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Yeşilay, “Geriye dönüp baktığımız zaman, organize sanayi bölgemizde ne yaptıysak sizin ve AK Parti eski İl Başkanımız Mehmet Zeybek’in başkanlığı dönemi ile Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın destekleriyle yaptık. Çok ciddi destekler gördük. Sizin il başkanlığı döneminizde de gereken desteği ve ilgiyi görüyoruz. Sorunlarımız Afyon-Ankara bazında takip edildi ve çözüm bulundu. Son dönemde de arıtmayla ilgili sorunlarımıza hep birlikte çözüm üretiyoruz. Bundan sonra da sizlerden destek isteyeceğiz ve biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Yurdunuseven ve Yeşilay bir süre fikir alış verişinde bulundu. Başkan Yeşilay, İl Başkanı Yurdunuseven ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerine OSB’nin yeni hizmet binasını gezdirdi.  

 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama