Cumartesi, May 25, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Afyonkarahisar ESOB, Bölgemizi Ziyaret Etti

            Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konak, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan bölgemize  iade-i ziyarette bulundu.

           Ziyarete, OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tahsin Oğuz ve İrfan Mutluer, Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu katıldılar.

            “BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ NOKTASINDA FİKİRLERİMİZİ PAYLAŞMAK İSTEDİK

             Ziyaretlerinin amacına ilişkin açıklamada bulunan ESOB Başkanı Abdülkadir Konak; “Sebebi ziyaretimiz hem hayırlı olsun hem de iade-i ziyaret amaçlıdır. Arkadaşlarımızla birlikte iade-i ziyarette bulunmak ve sizlerle fikir alışverişinde bulunarak beraberce el birliği ile ne yapıyoruz, ne yapabiliriz noktasında değerlendirmeler yapmak istedik. Size de görevinizin hayırlı ve uğurlu olması temennimizi de bu vesile ile iletiyoruz. Gerçekten içinde bulunduğumuz zor dönemde Organize Sanayi Bölgesinde zor bir görev ifa ediyorsunuz. Malumunuz olduğu üzere Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bizim de kurduğumuz bir şirketimiz var. Bu nedenle de Organize Sanayi Bölgesi ile de yakın ilişkilerimiz var. Ben şahsım ve yönetim kurulumuz adına Organize Sanayi Bölgesi’nde başta şahsınız olmak üzere yönetim kurulunuza, Bölge Müdürünüze ve çalışanlarınıza teşekkürlerimizi, şükranlarımızı sunuyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

            “ŞEHRE, ÜLKEYE VE TOPLUMA FAYDALI OLMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
             Afyonkarahisar Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ise; “Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulları malum 2 yılda bir genel kurula gidiyor ve yılda  1 kez de mali genel kurul yapılıyor. Bu çerçevede yaklaşık 15 gün önce de mali genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmalar, yapacağımız çalışmalar gelir ve gider tablolarını ibra ederek güzel bir mali genel kurulu da geride bıraktık. Ülkemiz kalkınmakta olan bir ülke, kolay olan bir işimiz yok. OSB Yönetim Kurulu olarak, Bölge Müdürlüğümüz ve personelleri olarak özverili bir şekilde sanayicilerimizin bize verdiği yetkiler çerçevesinde hizmet etmeye çalışıyoruz. Bizlerde, sizlerde bir ağacın dalları gibiyiz, birimiz dalları, birimiz yaprağı gibi birbirimizi tamamlıyoruz. Zaman zaman istişarelerde de bulunuyoruz. Afyonkarahisar’a ne verebiliriz, ülkemize ne verebiliriz, topluma nasıl faydalı oluruz çabası içinde olmaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğiniz ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum” diye konuştu. Gerçekleştirilen ziyarette esnafların sorunları ve çözümü noktasında neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama