Pazartesi, May 25, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

17. Olağan Genel Kurulumuz Yapıldı

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 17. Olağan Genel Kurulunda tek liste halinde seçime giren mevcut Başkan Bekir Yeşilay, yeniden seçildi.

OSB toplantı salonunda yeterli çoğunluğun sağlanmasıyla gerçekleşen 17. Olağan Genel Kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Divan kurulu başkanlığını Umut Temizer'in yürüttüğü kongrede, divan üyeliğini ise Abdurrahman Tuna ile Ender Sezgintürk yaptı. OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu'nun faaliyet raporunu okumasıyla devam eden kongre denetim kurulu raporunun OSB mali müşaviri Murat Şanaldı tarafından okunmasıyla sürdü. Olağan genel kurulda gündem maddeleri tek tek okunarak oybirliğiyle karara bağlandı.

Genel kurulda konuşan OSB Başkanı Bekir Yeşilay, kendisine yeniden destek veren üyelere teşekkür etti. Konuşmaların ve genel kurulun gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından başkanlık seçimi için oylamaya geçildi. Seçime tek listeyle giren Bekir Yeşilay ve yönetim kurulu üyeleri, yapılan açık oylama sonrasında oy birliğiyle yeniden OSB yönetimine seçildi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama